B.C. de Tjongerbridgers

ROOSTER TAFELS KLAARZETTEN SEIZOEN 2019 – 2020

Aanwezig: 18.45 uur. Bij het klaarzetten van de tafels hoort ook het opruimen na afloop!

Bij verhindering zelf voor vervanging zorgen!

12 september OPENINGSDRIVE

2 JANUARI NIEUWJAARSDRIVE  IN DE MIENTE

19 september

Fenna Bruinenberg en Dineke Stegeman

Annie v.d. Vaart en Roel v. d. Vaart

9 januari

Fenna Bruinenberg en Dineke Stegeman

Annie v.d. vaart en Roel v.d. Vaart

 26 september

Dirkje Baron en Henk Baron

Rinnie Tromp en Anne Tromp

16 januari

Dirkje Baron en Henk Baron

Rinnie Tromp en Anne Tromp

3 oktober

Griet Bouwknecht en Hennie Hoeksma

Hans Bouwknecht en Iwe Hoeksma

23 januari

Griet Bouwknecht en Hennie Hoeksma

Hans Bouwknecht en Iwe Hoeksma

10 oktober

Coba Zwart en Joop Zwart

Rein de Jong en Hans Suyling

30 januari  ALV 19.00 uur (aanw.: 18.30 uur!)

Ronald Radema en Harrie ter Wengel

Sjef Boon en Tjeerd Jan de Walle

17 oktober

Jeanne v.d. Brink en Joedi v.d. Poel

Winfried Buyen en Roel Rosema

6 februari

Coba Zwart en Joop Zwart

Rein de Jong en Hans Suyling

24 oktober HERFSTDRIVE

13 februari

Jeanne v.d. Brink en Joedi v.d. Poel

Winfried Buyen en Roel Rosema

31 oktober

Janna Hoekstra en Mattie Löhr

Ria Dekker en Albert Dekker

20 februari KROKUSDRIVE

7 november

Lies Voss en Jan Udding

Gea Beijert en Karst Beijert

27 februari

Janna Hoekstra en Mattie Löhr

Ria Dekker en Albert Dekker

14 november

Geert Sprietsma en Geert v.d. Laan

Roelie Sprietsma

Harm v.d. Vliet

5 maart

Gea Beijert en Karst Beijert

Margreet Bijmholt

Wim Buys

21 november

Uilie Schade en Auke de Vries

Han Blomer en Chris Folkersma

12 maart

Geert Sprietsma en Geert v.d. Laan

Roelie Sprietsma

Harm v.d. Vliet

28 november

Ciska Lubbers en Bert lubbers

Magda Schreuder en Wietze de Jong

19 maart

Uilie Schade en Auke de Vries

Han Blomer en Chris Folkersma

5 december

Dick v. Ruler en Tineke Volkers

Frans van Dreumel en Egbert Moes

26 maart

Ciska Lubbers en Bert Lubbers

Magda Schreuder en Wietze de Jong

12 december

Janke Eppinga en Elias Haaijer

Riet de Mol

Rika Schepers

2 april                                                IN DE MIENTE

Dick v. Ruler en Tineke Volkers

Frans v. Dreumel en Egbert Moes

19 december

Bea v.d. Sluis en Hennie Triller

Evert Hof en Ep Mul

9 april

Janke Eppinga en Elias Haaijer

Riet de Mol               Rika Schepers

16 april 

Bea v.d. Sluis en Hennie Triller

Evert Hof en Ep Mul

23 april SLOTDRIVE

      

 

 

 

 

 

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2019. Johan Houkema All Rights Reserved.